Přehledná prezentace tvarovek v mobilu

205

Přehledná prezentace kompletního sortimentu tvarovek s konkrétními údaji na webu i v mobilu.


Mezi nejčastěji vyhledávané informace patří různé parametry tvarovek – jejich rozměry nebo jiné parametry. Tvarovek je přitom hodně, jsou různých typů, mají mnoho profilových řad. Jak to všechno přehledně prezentovat?

Většinou se používá schematických obrázků a parametrických tabulek. Je to standard v tištěném katalogu, dobře použitelný i na webu ze stolních počítačů. Co ale mobilní telefony? Vyhledávat na nich v takto uspořádaných datech je utrpení.

V roce 2016 statistiky mobilních přístupů na internetové stránky poprvé celosvětově překonaly přístupy ze stolních počítačů (lupa.cz). I když pro Českou republiku to zatím ani zdaleka neplatí, trend je jasný. Optimalizaci pro přístupnost na mobilních telefonech není radno podceňovat. Zvláště v oblasti stavebnictví, kde se použití mobilů přímo na staveništi nebo v terénu rozumí samo sebou.

Jak prezentaci tvarovek řeší aplikace Jesyka? Tvarovky jsou roztříděny do přehledného rozbalovacího stromu nejprve podle typů a pak podle profilů. Na konec je zobrazena každá tvarovka se svými konkrétními parametry a rozměry. Je použitý vektorový grafický formát a kóty jsou generovány dynamicky, takže načítání je velmi rychlé a množství stahovaných dat minimální. I na menších mobilech takto lze rychle a jednoduše projít celý sortiment tvarovek.

Ukázka: Tvarovky KG firmy OSMA

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s