Marketingová propagace a Jesyka

206

Aplikace Jesyka z pohledu výrobců produktů pro výstavbu inženýrských sítí.


Aplikace Jesyka je platforma pro vytvoření komplexního informačního serveru pro oblast projektování a výstavby inženýrských sítí. Cílovou skupinou jsou projektanti a zhotovitelé a obsahem veškeré informace, které potřebují ke své práci. Vedle obecných informací a informací o samotném projektování a jeho podpoře (software, nástroje, pomůcky, návody, tipy, apod.) jsou to zejména informace o stavebních produktech a materiálech.

Aplikace Jesyka není dalším katalogem firem a zboží. Je to odborný server pro sdílení informací s napojením na sociální sítě a s přesně vymezeným rozsahem.

V oboru vodovodů a kanalizací působí Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s. (SOVAK ČR), které je zaměřeno zejména na provozování vodovodů a kanalizací, projektování a výstavbě se věnuje spíš okrajově. Podobně široce zaměřeny jsou informační portály VAKINFO a Naše voda. Informační server podobného zaměření jako Jesyka v současné době neexistuje.

Fungování a přínos informačního serveru v aplikaci Jesyka z pohledu výrobce lze popsat jednou větou:

Výrobce poskytne informace o produktech, Jesyka je publikuje v jednotné, přehledné a dobře přístupné formě, což bude přínosné pro cílové uživatele, takže budou Jesyka hojně používat a výrobci zpětně získají možnost je kdykoli libovolným způsobem oslovit (informovat o novinkách v sortimentu, publikovat propagační články, zvát na marketingové akce, ukazovat nové reference, atd.).

Součástí prezentace každého produktu v aplikaci Jesyka jsou vždy údaje o výrobci s odkazem na jeho vlastní webové stránky, případně kontakty a odkazy pro získání dalších podrobných informací. V tomto směru plní aplikace Jesyka funkci vstupního portálu a rozcestníku k dalším stránkám.

Více informací pro výrobce.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s