Plastové potrubí Osma

V katalogu výrobků aplikace Jesyka najdete informace o třech produktech společnosti Ostendorf – OSMA s.r.o. určených pro venkovní kanalizaci: KG SYSTEM z neměkčeného polyvinylchloridu, KG 2000 POLYPROPYLEN a MAGNACOR z polypropylenu s dvojitou stěnou.

Společnost Ostendorf – OSMA s.r.o. je největší výrobce plastových systémů v České republice. Na českém trhu působí od roku 1994. OSMA je značkou, která představuje perfektní poměr výroby, zajištění kvality, prodeje, logistiky, zákaznického servisu, marketingu a poradenství při poskytování vysoce kvalitních plastových kanalizačních systémů z PP a PVC. Ostendorf – OSMA s.r.o. zaručuje společenskou odpovědnost vůči etice, životnímu prostředí, spravedlnosti a soulad se sloganem „v souladu s přírodou„. Ostendorf – OSMA s.r.o . je členem mezinárodní skupiny OSTENDORF GRUPPE, využívá zázemí inovativní mezinárodní certifikované společnosti.

V katalogu výrobků aplikace Jesyka najdete informace o těchto produktových řadách:

Produktová řada KG SYSTEM®

Kanalizační systém z neměkčeného polyvinylchloridu, kruhové tuhosti SN 4 a SN 8, vyráběný v souladu s ČSN EN 1401-1 a ČSN EN 13 476 – 2. Kanalizační systém pro svodná potrubí pod budovami, kanalizační přípojky a stokové sítě s výškou krytí až 8 m.

Produktová řada KG 2000 POLYPROPYLEN®

Kanalizační trubky a tvarovky z polypropylenu, se schopností odolávat vařící vodě a účinkům světla, vyráběné v souladu s ČSN EN 1852-1. Uložení v zemi v místech s vyššími vrcholovými tlaky – dálniční vozovky, extrémní hloubky uložení, oblasti s vysokou hladinou podzemní vody atd.

Produktová řada MAGNACOR®

Systém potrubí s dvojitou stěnou z polypropylenu, se schopností odolávat vodě do teploty 60° C. Vyznačuje se novou konstrukcí hrdla a novým tvarem těsnění. Stavby s beztlakovou kombinovanou sanitární technikou a sítě pro dešťovou vodu. Používá se pro běžný domovní odpad a pro odvodnění silnic a dálnic.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s