Produkty společnosti Wavin Czechia pro gravitační kanalizaci

Společnost Wavin Czechia se stala partnerem aplikace Jesyka. Do katalogu výrobků jsme vložili informace o pěti trubních systémech určených pro gravitační kanalizaci.

Wavin Czechia, dříve Wavin Ekoplastik, je součástí skupiny Wavin – předního světového poskytovatele plastových potrubních systémů pro obytné, nebytové a stavební projekty.

Sídlo skupiny Wavin je ve Zwolle v Nizozemsku. Přímo působí v 25 evropských zemích, kde má 40 výrobních závodů. Mimo Evropu působí prostřednictvím celosvětové sítě zástupců, poskytovatelů licence a distributorů. Zaměstnává přibližně 5 500 lidí a její roční příjem činí asi 1,2 miliardy €. V roce 2012 se společnost Wavin stala součástí skupiny Orbia, přední společnosti z Latinské Ameriky poskytující potrubní systémy a petrochemikálie.

Skupina Wavin poskytuje účinná řešení pro základní potřeby každodenního života: bezpečný rozvod pitné vody, udržitelnou regulaci dešťové vody a odpadních vod, energeticky účinné vytápění a chlazení budov.

Zákazníci společnosti těží nejen z jejího předního postavení na evropském trhu, ale i z široké sítě místních zastoupení a závazku k poskytování inovace a technické podpory. Společnost se neustále snaží dosahovat těch nejlepších výsledků v oblasti udržitelnosti a zvyšovat spolehlivost svých dodávek, aby i její zákazníci mohli snadno a hladce dosahovat svých cílů.

Logistické centrum a výroba trubek v Praze – Horních Počernicích

V katalogu výrobků aplikace Jesyka najdete informace o těchto produktových řadách:

Wavin X-Stream“

Korugované potrubí od společnosti Wavin Ekoplastik použijte tehdy, když hledáte konkurenční cenu anebo PP systém. Lehké potrubí se snadnou instalací je velkým pokrokem od tradičních betonových potrubí.

KG potrubí PVC-U

Kanalizační potrubí KG je vyrobeno z neměkčeného polyvinylchloridu (PVC-U). Lze jej napojit na šachty Wavin bez nutnosti použití přechodové tvarovky. Rovněž spojování je velmi jednoduché, neboť těsnění je umístěné přímo v hrdle trubky. Potrubí Wavin KG primárně určeno pro svodná potrubí pod budovami, kanalizační přípojky a stokové sítě.

Wavin KG 2000 PP

Kanalizační potrubí KG 2000 je vyrobeno z polypropylenu (PP) a je určeno k odvádění splaškových a dešťových vod, a to především v náročných podmínkách – používá se i v místech s hloubkou uložení až 8 m nebo v oblastech s vysokou hladinou podzemní vody. Výhodou je možnost napojení do všech šachet Wavin bez nutnosti použít přechodové tvarovky.

ACARO PP SN 12

Potrubí Wavin Acaro PP SN 12 se ideálně hodí všude tam, kde je bezpečnost kanalizačního potrubí hlavní prioritou. Jde tedy jak o centra měst, tak o poddolovaná území či chráněné krajinné oblasti a ochranná pásma vodních zdrojů. Své místo najde i v horských oblastech či v zavodněných lokalitách.

Wavin Solidwall PVC SN 12

Kanalizační potrubí Wavin Solidwall PVC SN 12 z PVC-U pro odvádění splaškových a dešťových vod. Jedná se o vyspělý systém trubek a tvarovek, který je ideální pro exponovaná místa a pro výstavbu kanalizace v náročných podmínkách s velkou hloubkou uložení nebo naopak s velmi mělkým uložením nebo do oblastí s vysokou hladinou podzemní vody.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s